Allika Hostel Hiiumaal

Hubane ja turvaline hostel sobib nii puhkajatele kui ka ärimeestele. Külalistetoad on renoveeritud ajaloolise Suuremõisa lossi ühte kompleksi, mis on tuntud kohalikus kõnepruugis ka ”tüdrukute maja” nime all, mille ajalugu ulatub 18. sajandisse.

See oli Otto Reinhold von Ungern-Sternbergi valduses, kes läks ajalukku mereröövli ja nn Ungru hulluna, juhtides Hiiumaast mööda purjetavaid laevu valemajakate abil Hiiu madalale, misjärel karilejooksnud laevad rööviti varandusest tühjaks.

Pakume majutust kahes majas, seltskonnast ja aastaajast olenevalt 10-20 inimesele.  Peamajas on erineva suuruse ja hinnaklassiga tubasid, kus ühtviisi hästi võib end tunda nii puhkust veetev sõpruskond, rahu ja privaatsust sooviv äriseltskond kui ka lihtsalt omaette olemist nautiv paar. Külaliste kasutuses on ka saun. Suvel on võimalus ööbida palkmajas, milles on kaminaruum, oma kööginurk, wc ja dušš. Magamiskohti on seal 7-10.

Kui armastate hubasust, siis on Allika hostel suurepärane valik puhkuseks ja lõõgastumiseks Hiiumaal. Küsi lisa, leiame kindlasti ka sulle sobiva võimaluse.

Peatse kohtumiseni!