Hiiumaa on sobiv koht nii puhkuse veetmiseks kui ka tegusateks töödeks. Siia lehele oleme kogunud Suuremõisa ümbruskonnast ja kaugemaltki Hiiumaalt põnevaid huviväärsusi, mida tasub vaatama tulla.

Hiiu-Suuremõisa mõisSuuremõisa mõisa on esmakordselt mainitud 1519. aastal ordumõisana. Suuremõisa oli Liivi ordu Hiiumaa-valduste majanduskeskus. 17. sajandi alguses kuulus mõis Stackelbergidele, kuid läks 1620. aastate..Hiiumaal on vaikust ja rahuHiiumaa on Eestimaa üks looduskaunimaid ja turvalisemaid piirkondi. Mandriga võrreldes on siin palju vaikust ja rahu. Tänu ümbritsevale merele on Hiiumaa puhkealal kliima veidi teistsugune kui mandril..Hiiu-Suuremõisa mõisSuuremõisa mõisa on esmakordselt mainitud 1519. aastal ordumõisana. Suuremõisa oli Liivi ordu Hiiumaa-valduste majanduskeskus. 17. sajandi alguses kuulus mõis Stackelbergidele, kuid läks 1620. aastate..Hiiumaal on vaikust ja rahuHiiumaa on Eestimaa üks looduskaunimaid ja turvalisemaid piirkondi. Mandriga võrreldes on siin palju vaikust ja rahu. Tänu ümbritsevale merele on Hiiumaa puhkealal kliima veidi teistsugune kui mandril.. Hiiumaa on sobiv koht nii puhkuse veetmiseks kui ka tegusateks töödeks. Siia lehele oleme kogunud Suuremõisa ümbruskonnast ja kaugemaltki Hiiumaalt põnevaid huviväärsusi, mida tasub vaatama tulla. If I Googled about best hosting web then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Huvitavat ümbruskonnas
If I Googled about best hosting web then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. While searching for in depth information about web hosting top and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best website hosting longer click for more sure bet, I believe that best web hosting website proves results in short time for long time benefits. Take customer service finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting services with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
Huvitavat ümbruskonnas Huvitavat ümbruskonnas Huvitavat ümbruskonnas
 

Allika hostel, Suuremõisa küla

92302 Hiiumaa

 

 

E-post:

www.allika.com © 2018